Öt bősi birkózóérem Ausztriában

1

A Meton Krisztián vezette bősiek éremgyűjteményükkel (Fotó a klub képarchívumából)

Rangos nemzetközi birkózótorna zajlott a burgenlandi Lajtaújfaluban (Neufeld an der Leitha), ahol 9 ország 35 csapatának 280 versenyzője csatázott a győzelemért.

Az Austrian Open névre keresztelt viadalon remekül helytálltak, öt éremmel gyarapították gyűjteményüket, csapatversenyben a negyedik helyen zártak a Bősi birkózó Sportklub versenyzői.

A Meton Krisztián klubelnök és főedző által irányított kollektíva legeredményesebbik birkózója a 47 kilósok súlycsoportjában győztes Molnár Botond volt. Gudzan Leonard (42 kg) és Mikus Zorán (76 kg) a második helyen végzett, Reindl Oszkár (34 kg) és Karácsony Sebastián (69 kg) pedig a dobogó legalsó fokára került. Bakács Timon (76 kg) a negyedik helyre került súlycsoportjában.