II. labdarúgóliga, 14. forduló: Már a komáromiak sem veretlenek

1

Karol Scholtz illusztrációs felvétele

Vasárnap délelőtt a pozsonyligetfaluiak otthonában ért véget a komáromiak parádés őszi menetelése, szakadt meg veretlenségi szériája. A hazaiak szereztek vezetést, Voleský azonban egyenlitett. A hajrában a hazaiak kétszer is betaláltak. Ekkor azonban már a Radványi-legénység emberhátrányban futballozott. Az 59. percben Pastorekot állította ki a játékvezető.

A somorjaiak a Pomléban döntetleneztek, ők is 10 emberrel fejezték be a csatát. Szolgai a 70. percben gyűjtötte be a piros lapot.

Slavoj Trebišov–MŠK Žilina B 2:2 (1:1), g.: Bajtoš (31.), Begala (68.), ill. Bortoli (15.), Vaľko (90.).

FK Humenné–Tatran Liptovský Mikuláš 4:1 (1:0), g.: Holp (17.), Dzurík (53.), Ahl (68.), Streňo (82.), ill. Laura (87.).

MŠK Považská Bystrica–Slovan Bratislava B 3:1 (1:0), g.: Gerebenits (14.), Slávik (58.), Praženka (84.), ill. Božík (60.).

MŠK Púchov–FK Pohronie 0:4 (0:1), g.: Mazan (42., 55., 80.), Horvát (49.).

MFK Dolný Kubín–Tatran Prešov 0:3 (0:2), g.: Dolný (19. – 11-esből), Gáll (45.), Kopásek (89.).

FC STK 1914 Somorja–Spartak Myjava 2:2 (2:1 ), g.: Toman (9. – öngól), Krivokapics (21. – 11-esből), ill. Halabrin (6.), Bílovský (– 11-esből),

Malženice–FK Spišská Nová Ves 3:1 (3:1), g.: Koša (28.), Chovan (36.), Paur (45.), ill. Škovran (12.).

FC Petržalka–KFC Komárom 3:1 (1:1), g.: g.: Bordáč (10., 83.), Babovič (88.), ill. Voleský (23.).