Bajnok lett az Egyházkarcsa!

1

A bajnokcsapat (Fotó: Facebook, ak)

Szerda este a pótolt bajnokin nem csupán a három pontot, de a bajnoki címet is begyűjtötték az egyházkarcsaiak, akik gól nélküli első félidő után 4:2 arányban győzték le a csenkeieket. A fontos mérkőzésen Németh Lajos került rivaldafénybe, aki triplával járult hozzá a hazaiak diadalához.

A találkozón fordulás után a felső-csallóköziek szereztek vezetést, a vendéglátókat Németh két találattal nyugtatta meg, juttatta előnyhöz. A 80. percben a csenkeiek egyenlítettek. Két perc elteltével Malý ismét a házigazdák oldalára billentette a mérleg serpenyőjét, a 84. percben a triplázó Németh találata küldte padlóra a vendégeket.

A Bogyai Krisztián edző által irányított Egyházkarcsa együttese négy fordulóval a pontvadászat befejezése előtt 14 pont előnnyel vezeti a tabellát, előnye behozhatatlan.

Egyházkarcsa–Csenke 4:2 g.: Németh (73., 74., 84.), Malý (82.), ill. Urban (67.), Cibuľa (80.).